S U P P M E D
Krátké povídání

O nás

Společnost SuppMed s.r.o. byla založena v roce 2011. Naše společnost zastupuje více než 10 nadnárodních renomovaných firem v oblasti zdravotnické techniky. Našimi hlavními cílovými obory jsou gastroenterologie, obezitologie a nově pneumologie. Jsme výhradním distributorem společností FUJIFILM, WASSENBURG, CapsoVision, Apollo Endosurgery, Bowa, Broncus Medical Inc a dalších.


Už mnoho let plníme náš cíl vysokých standardů servisu a péče o každého zákazníka. Našimi klienty jsou jak velké fakultní nemocnice, tak i menší regionální nemocnice a privátní ambulance. Zároveň přivádíme nové diagnostické i terapeutické metody, například metoda neinvazivního endoskopického šití v GIT. Námi prodávaná technika vyžaduje kvalitní a rychlý servis, který my poskytujeme. Kvalitu zajišťuje náš, pravidelně školený, tým.

Naše

Produkty

ENDOSKOPICKÁ TECHNIKA

FUJIFILM

Fujifilm je průkopníkem v diagnostických zobrazovacích a informačních systémech pro zdravotnická zařízení. Klinicky ověřené produkty a technologie se neustále vyvíjejí, aby pomohly lékařským profesionálům pracovat efektivně a účelně.

MYCÍ A DEZINFEKČNÍ AUTOMATY

WASSENBURG

Světového lídr v poskytování špičkových produktů a řešení pro regeneraci endoskopů již od roku 1984. Cílem Wassenburg Medical je bezpečná léčba pacienta, uživatelsky přívětivý, účinný a inovativní proces regenerace endoskopu v každé nemocnici nebo klinice.

INTRAGASTRICKÉ

BALONY

Jedná se o metodu, při níž se za asistence endoskopu zavádí do žaludku silikonový balon vyplněný roztokem. Balon volně plave v žaludku, pacientovi navozuje pocit sytosti, zpomaluje vyprazdňování žaludku, zmenšuje volný objem a tudíž snižuje příjem potravy.

KAPSLOVÁ ENDOSKOPIE

CAPSOVISION

Kapslová endoskopie je metoda, která umožňuje lékaři provést diagnózu trávicího traktu v případě neidentifikovaného zdroje krvácení bez pomoci endoskopu. Jde o velmi komfortní proceduru pro pacienta - miniaturní endoskop ukrytý v kapsli o velikosti vitamínové pilulky.

ENDOSKOPICKÁ

AKCESORIA

  • Heyinovo