S U P P M E D
Krátké povídání

O nás

Společnost SuppMed s.r.o. byla založena v roce 2011. Naše společnost zastupuje více než 10 nadnárodních renomovaných firem v oblasti zdravotnické techniky. Našimi hlavními cílovými obory jsou gastroenterologie, obezitologie a nově pneumologie. Jsme výhradním distributorem společností FUJIFILM, WASSENBURG, CapsoVision, Apollo Endosurgery, Bowa, Broncus Medical Inc a dalších.


Už mnoho let plníme náš cíl vysokých standardů servisu a péče o každého zákazníka. Našimi klienty jsou jak velké fakultní nemocnice, tak i menší regionální nemocnice a privátní ambulance. Zároveň přivádíme nové diagnostické i terapeutické metody, například metoda neinvazivního endoskopického šití v GIT. Námi prodávaná technika vyžaduje kvalitní a rychlý servis, který my poskytujeme. Kvalitu zajišťuje náš, pravidelně školený, tým.

Naše

Produkty

ENDOSKOPICKÁ TECHNIKA

FUJIFILM

Zde bude text

AUTOMATICKÉ ENDOSKOPICKÉ DEZINFEKTORY

WASSENBURG

Zde bude text

KAPSLOVÁ ENDOSKOPIE

CAPSOVISION

Kapslová endoskopie je metoda, která umožňuje lékaři provést diagnózu trávicího traktu v případě neidentifikovaného zdroje krvácení bez pomoci endoskopu. Jde o velmi komfortní proceduru pro pacienta - miniaturní endoskop ukrytý v kapsli o velikosti vitamínové pilulky.

ASPIRAČNÍ

TERAPIE

Princip je nesmírně jednoduchý. Do žaludku je přes břišní stěnu zavedený silikonový katetr. Na kůži je zakončen plochým portem s chlopní. Na tento port pacient zhruba 20 minut po jídle napojí aspirační zařízení, otevře chlopeň a část obsahu odstraní ze žaludku.

INTRAGASTRICKÉ

BALONY

Jedná se o metodu, při níž se za asistence endoskopu zavádí do žaludku silikonový balon vyplněný roztokem. Balon volně plave v žaludku, pacientovi navozuje pocit sytosti, zpomaluje vyprazdňování žaludku, zmenšuje volný objem a tudíž snižuje příjem potravy.

ENDOSKOPICKÁ

AKCESORIA

  • Heyinovo
  • Endoaccess
  • Endochoice
  • Anrei medical